Výsledky výstavy 2016

10.08.2016 21:07

 

 Klubová oblastní výstava retrieverů,kelč 5.7.2016 rozhodčí Petr Studeník(cz)

 

 

Flat Coated Retriever / Flat Coated Retriever:

 

PSI / MALE trída štenat / baby class

1 DJANGO MAMINCINO ŠTESTÍ CLP/FCR/4647 20.02.2016

O: Dark Chocolate Of Love Cacis M: Darling Oasis of Peace

Chov: Bischof Robert, Maj: Bischof Robert                                                                                               velmi nadějný 1, BIS PUPPY

 

PSI / MALE trída mladých / junior class

2 CPT.CALICO JACK OPTIMUS CANIS OPTIMUS CANIS CLP/FCR/4640 24.04.2015

O: Almanza PIRATE OF THE CARIBBEAN Almanza M: RAZZLE DAZZLE Optimus Canis Optimus Canis

Chov: Pieczonka Dominika , Maj: Pavlušová Veronika                                                                               výborný 1,VTM,junior BIS II.

 

8 ANNIERA LUCKY CEDLETES CLP/FCR/4547 05.07.2015

O: Mojito Black Brianta M: Annie z Annenských zahrad

Chov: Raiskupová Kamila , Maj: Kubálková Ludmila                                                                                 výborný 2

 

 

PSI / MALE trída otevrená / open class

3 ASCHAR Z POLICKÉ KRCMY CLP/FCR/2872 05.02.2011

O: Double Impact Lustans M: Dora Ze Štenkovského lesa

Chov: Hambálková Dagmar, Maj: Mrázková Linda                                                                                    výborný 1,VT

 

4 CALBERTO LABSKÝ VÍTR 4118 28.06.2014

O: Whispering Wind Flying Flapjack M: Asta Cerná slunícka

Chov: Skokanová Michaela, Maj: Gerdová Iveta                                                                                       velmi dobrý 2

 

PSI / MALE trída pracovní / working class

5 NEVER SAY NEVER BLACK BRIANTA CLP/FCR/3390/2014 18.07.2012

O: Whizzbang´s Highway To Hell M: Carnival Night Black Brianta

Chov: Smutná Lenka, Maj: Klimszová Katerina                                                                                        výborný 1,VT

 

PSI / MALE trída vítezu / winner class

6 EXOTIC NIGHT Z MOKRÉ HORY CLP/FCR/3066 01.07.2011

O: Blue Night In Acapulco Comics M: Exotic Fire Whizzbang's

Chov: Zimová Anna, Maj: Axmanová Sona                                                                                          výborný 1,VT,Oblastní vítěz,Nej.pes,BIS

 

PSI / MALE trída veteránu / veteran class

7 HIGHWAY TO HELL WHIZZBANG'S CLP/FCR/2081 30.06.2007

O: I Hate Mondays Almanza M: Sweet Georgia Brown Almanza

Chov: Jensen Dorte, Maj: Smutná Lenka                                                                                               výborný 1,VTV

 

FENY / FEMALE trída mladých / junior class

9 VIVA LA VIDA BLACK BRIANTA CLP/FCR/4439 05.04.2015

O: Final Guess Inkwells M: Light My Way Black Brianta

Chov: Smutná Lenka, Maj: Smutná Lenka                                                                                              výborný 1,VTM

 

FENY / FEMALE mezitrída / intermediate class

10 ROUSIE BONNY DUX CLP/FCR/4181 23.08.2014

O: Double Shot z Mokré Hory M: Flatterhaft Fire Drill

Chov: Fantová Alena, Maj: Kadlubcová Škutová Michaela                                                                         velmi dobrý 1

 

FENY / FEMALE trída otevrená / open class

11 ANTOINETTE TULIP ROCK ON FIRE CLP/FCR/3801 13.07.2013

O: Sigfred XVIII Flat Garden´s M: Double Joy z Mokré Hory

Chov: Pavlušová Veronika, Maj: Duchácková Irena                                                                                   výborný 1,VT

 

12 BELINDA BELLA FALAKSA CLP/FCR/3925/ 25.02.2014

O: Northern Firework Almanza M: Sweet Illusion z Grodu Hrabiego Malmesbury

Chov: Marková Pavlína, Maj: Kuncová Daniela                                                                                         velmi dobrý 2

 

FENY / FEMALE trída pracovní / working class

13 FEMME FATALE Z MOKRÉ HORY CLP/FCR/3512 24.09.2012

O: Gigolo Van de Demerbron M: Condoleezza Almanza

Chov: Zimová Anna, Maj: Axmanová Sona                                                                                              výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

Chesapeake Bay Retriever / Chesapeake Bay Retriever:

 

PSI / MALE trída vítezu / winner class

14 YES YES NEW COCO KELECSKY POKLAD clp/cbr/1139 18.02.2014

O: Zodiac Penrose M: Cocochanell coffie Kelecský poklad

Chov: Sehnalíková sona, Maj: Sehnalíková Sona                                                                                     výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

PSI / MALE trída cestná / honour class

15 PRINCE OF COCO KELECSKÝ POKLAD CLP/CBR/851 24.06.2010

O: Angels of Baranya Silvercreek M: Cocochanell Coffie Kelecský poklad

Chov: Sehnalíková Sona, Maj: Sehnalíková Sona                                                                                     výborný 1,VT,BIS čestná

 

FENY / FEMALE trída mladých / junior class

16 ELEGANCE WINNER KELECSKÝ POKLAD clp/cbr/1264 04.04.2015

O: Prince of Coco Kelecský poklad M: World Winner Key Kelecský poklad

Chov: sehnalíková sona, Maj: Sehnalíková Sona                                                                                      výborný 1,VTM

 

FENY / FEMALE trída otevrená / open class

17 X'MAS WISH PRINCESS KELECSKÝ POKLAD CLP/CBR/1114/ 24.12.2013

O: Zodiac Penrose M: Princess of Coco Kelecský poklad

Chov: Sehnalíková Sona, Maj: Valášková Daniela                                                                                      velmi dobrý 1

 

FENY / FEMALE trída vítezu / winner class

18 WORD WINNER KEY KELECSKÝ POKLAD clp/cbr/1060 25.05.2013

O: Fair Play Penrose M: Katharina key Wicked Kelecský poklad

Chov: Sehnalíková sona, Maj: Sehnalíková Sona                                                                         výborný 1,VT,Oblastní vítěz,Nel.fena,res BIS

 

FENY / FEMALE trída veteránu / veteran class

19 COCOCHANELL COFFIE KELECSKÝ POKLAD CLP/CBR/395 03.03.2005

O: Valiand z Vlcích luk M: Auva Sinus Pro

Chov: Sehnalíková Sona, Maj: Sehnalíková Sona                                                                                    výborný 1,VTV,BIS veteran

 

 

Labradorský retriever / Labrador Retriever:

 

PSI / MALE trída štenat / baby class

20 ARGO LILLYBEE CLP/LR/31027 27.01.2016

O: Angie z Cernobílé Duhy M: Nella Libošovská blata

Chov: Sakác Radek, Maj: Dornáková Katerina                                                                                          nadějný 3       

 

21 GOLDEN RED SABLE BLUES CLP/LR/31276 01.03.2016

O: Elton John Keepsake M: Red Rose Sable Blues

Chov: Malíková Lenka, Maj: Pastrnáková Patricie                                                                                      velmi nadějný 2

   

22 HARDY SUN IN THEIR EYES SPKP 6211 18.01.2016

O: CH AKC-NOTHIN´BUT TROUBLE Gateway´s M: SWEET CRYSTAL Rocheby

Chov: Valentová Viera, Maj: Videcká Vladana                                                                                           velmi nadějný 1

 

PSI / MALE trída mladých / junior class

23 PINOT NOIR RUBYWOOD LV-36411/15 27.07.2015

O: Red Hot Cyrus At Elkens M: Ruby Hot Salsa Of Red Diamont

Chov: Rubina Regina, Maj: Docekalová Michaela                                                                                       nepřítomen

 

PSI / MALE mezitrída / intermediate class

24 CÉSAR AGNES KUNCICE POD ONDREJNÍKEM CLP/LR/30085 01.02.2015

O: Holly Smoke Górska Fantazja M: Ágnes Molly Kuncice pod Ondrejníkem

Chov: Pokludová Marie, Maj: Sopuch Lukáš                                                                                              velmi dobrý 1                                                                         

 

PSI / MALE trída otevrená / open class

25 HOR STAR Z CESKOMORAVSKÉ VYSOCINY CLP/LR/29356 10.05.2014

O: Wilson od Himalájského cedru M: Q.Kleopatra z Ceskomoravské vysočiny

Chov: Blažková Marcela , Maj: Blažková Marcela                                                                                       nepřítomen

 

26 MATTHEW SARBLET SARBLET CLP/LR/28811 02.12.2013

O: Wilson od Himalájského cedru  M: Petronela Peyot Kelecský poklad

Chov: Videcká Vladana, Maj: Vítková Lucie                                                                                               výborný 1,VT

 

PSI / MALE trída vítezu / winner class

27 CH. ARMANT ROSE CHS Z CESKOMORAVSKÉ VYSOCINY CLP/LR/29316 18.05.2014

O: Footman Rocheby M: Red Rose Sable Blues

Chov: Horká Michaela, Maj: Jelínková Jana                                                                                              výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

FENY / FEMALE trída štenat / baby class

28 DEEDEE ROYAL GLADE CLP/LR/31247 05.03.2016

O: Yellow Camaro Sretlaw M: Yellow Iris Aldamity

Chov: Brablík Petr, Maj: Brablíková Alexandra                                                                                          velmi nadějný 1

 

29 HARMONY OF BEUTY SUN IN THEIR EYES 6215 18.01.2016

O: Nothin but Trouble Gateway´s M: Sweet Crystal Rocheby

Chov: Valentová Viera , Maj: Valentová Viera Valentová                                                                            velmi nadějný 2

 

FENY / FEMALE trída dorostu / puppy class

30 ADDISON MORAVIAN PARADISE CLP/LR/30872 30.11.2015

O: Cedarwood Play Mor So Much Mor Cedarwood M: Dolbia Paper Doll Dolbia

Chov: Rusnáková Jarmila , Maj: Rusnáková Jarmila                                                                                  velmi nadějný 3

 

31 AMÁLKA Z BOSKOVICKÉ BRÁZDY 30848 06.11.2015

O: Show Me the Way Ethan for Aldamity  M: Cairra z Kladenských zahrad

Chov: Kejíková Dana , Maj: Kejíková Dana                                                                                              velmi nadějný 4

 

32 AMAYA ROYAL GLADE CLP/LR/30826 24.10.2015

O: Sretlaw Yellow Camaro M: Madame Royal Glade od Lužáneckého parku                                               

Chov: Brablík Petr, Maj: Hrdá Marie                                                                                                        velmi nadějný 2

 

33 APOLENA Z BOSKOVICKÉ BRÁZDY CLP/LR/30851 06.11.2015

O: Show Me the Way Ethan for Aldamity M: Cairra z Kladenských zahrad

Chov: Kejíková MUDr Dana, Maj: Cablková Dagmar                                                                                 velmi nadějný                                                                

 

34 KEEP SMILING AT LITTLE BUBBLE SPKP 6158 30.10.2015

O: CH CAN- RIDEON TO HANDYHILL Madabout´s M: HAPPY WITH YOU Little Bubble

Chov: Cernická Jana, Maj: Videcká Vladana                                                                                            velmi nadějný 1

 

35 TANYA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU CLP/LR/31072 04.01.2016

O: Fair Play Epicmagnagraecia´s M: Wally od Himalájského cedru

Chov: Docekalova Michaela, Maj: Docekalová Michaela                                                                            nepřítomen

 

FENY / FEMALE trída mladých / junior class

36 AFFINITY AUSSIE SILESIAN SUN CLP/LR/29917 08.02.2015

O: Kiss Me Dolce Gusto z Choce M: Jolly Jewel Sarblet

Chov: Dvorská Petra, Maj: Dvorská Petra                                                                                               výborný 2

 

37 ANGEL ADMIRAL PRINCESS ADMIRAL PRINCESS CLP/LR 30639 07.08.2015

O: Wilson od Himalájského cedru M: By Molly Kuncice pod Ondrejníkem

Chov: Povolná Jitka, Maj: Povolná Jitka                                                                                                 velmi dobrý

 

38 ANNABELL LAB´S KALAY CLP/LR/30675 10.08.2015

O: CH CZ Sretlaw Yellow Camaro M: CH CZ, SK Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku

Chov: Šindlerová Zuzana, Maj: Šindlerová Zuzana                                                                                  výborný 1,VTM,BIS JUNIOR

 

39 ARIA EDEN LOCI EDEN LOCI CLP/LR/30081 10.03.2015

O: Upwards Joyful Jalle Upwards M: Breathtaking View Spatio-Temporal Spatio-temporal

Chov: Horká Eva, Maj: Šimková Jana                                                                                                     výborný 4

40 CESMÍNA AGNES KUNCICE POD ONDREJNÍKEM CLP/LR/30092 01.02.2015

O: Holy Smoke Górska Fantazja M: Agnes Molly Kuncice pod Ondrejníkem

Chov: Pokludová Marie , Maj: Zounek Radomil                                                                                          výborný                                               

 

41 FANNY ZE ZLATÉHO ANTONÍCKU CLP/LR/30204 29.03.2015

O: Jagger Recator M: Ulrika ze Zlatého Antonícku         

Chov: Grof Viktor, Maj: Orszuliková Sylva                                                                                                 velmi dobrý

 

42 MORNING STAR RESCATOR RESCATOR CLP/LR/30412 18.05.2015

O: Nebthet z Ceskomoravské vysociny M: Terry z Dancí stráne z Dancí stráne

Chov: Cerešnáková Eva, Maj: Slováková Klára                                                                                          výborný 3

 

43 QUILARA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU CLP/LR/30608 28.06.2015

O: Yellow Camaro Sretlaw M: Anny Blondie od Himalájského cedru

Chov: Docekalová Michaela, Maj: Docekalová Michaela                                                                              nepřítomen                                                                        

 

FENY / FEMALE mezitrída / intermediate class

44 NIBBLES RED ROSE OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU CLP/LR/30316 23.03.2015

O: Johny Appleseed Keepsake M: Amanda Red Rose Keepsake

Chov: Docekalova Michaela , Maj: Docekalová Michaela                                                                             nepřítomen

 

45 O´MEGGY SARBLET CLP/LR/29802 06.12.2014

O: X´Night Dream Sun in their eyes M: Petronela Peyot Kelecský poklad

Chov: Videcká Vladana, Maj: Pastrnáková Patricie                                                                                     výborný 1,VT

 

FENY / FEMALE trída otevrená / open class

46 ASTA OD ZLATSKÉHO POTOKA CLP/LR/28006 13.03.2013

O: Rising Sun Tankaram Tankaram M: Emanuela Libošovská blata

Chov: Bednár Jaroslav, Maj: Tylich Jan                                                                                                     výborný 3

 

47 BEST STAR ROYAL STANDARD ROYAL STANDARD CLP/LR/29180 04.05.2014

O: Jim Beam Royal Standard Royal Standard M: Original Star Royal Standard

Chov: Fialová Mgr. Martina, Maj: Elblová Tereza                                                                                        výborný 2                                             

 

48 N´LOREAL PARIS SARBLET CMKJ,CLP/LR/29222 17.03.2014

O: Wilson od Himalájského cedru M: O´HARA SCARLETT Sun in their eyes

Chov: Videcká Vladana , Maj: Videcká Vladana                                                                                          nepřítomen

 

49 ROJA ROYAL GLATE OD LUŽÁNECKÉHO PARKU CLP/LR/28703 07.10.2013

O: Dolbia Eclipse M: Just A Little Vain Bella Mare

Chov: Bráblíková Alexandra, Maj: Melcová Ludmila                                                                                    velmi dobrý 4

 

50 UMBER ROYAL GLADE OD LUŽÁNECKÉHO PARKU CLP/LR/29370 21.05.2014

O: Yale At Philipstown Carpenny M: Zaya Sable Blues

Chov: Brablíková Alexandra, Maj: Brablíková Alexandra                                                                             výborný 1,VT

 

FENY / FEMALE trída pracovní / working class

51 ANDY BELLAPROS CLP/LR/28982 25.02.2014

O: Great Guy Tetreví dvur M: Atraction Valentines Daniel´s pet

Chov: Pros Petr, Maj: Zapletalová Renáta                                                                                                 výborný 1,VT

 

52 ELEGANCE BEAUTY OF BOHEMIA CLP/LR/28640 05.09.2013

O: Bradston`s Blaze of Glory M: Timea od Himalájského cedru

Chov: DOHNALOVÁ Monika, Maj: Hampl Jirí                                                                                              výborný 2

 

53 GREI NICE FRIEND NICE FRIEND CLP/LR/27796 31.12.2012

O: Mallorn´s Rogue´s Gallery Mallorn´s M: Penelopa z Muchovy boudy

Chov: Lunák Martin, Maj: Dologová Iveta                                                                                                  velmi dobrý 3

 

FENY / FEMALE trída vítezu / winner class

54 BREATHTAKING VIEW SPATIO-TEMPORAL CLP/LR/26345 26.06.2011

O: Walkin' on the Moon Cover My Eyes M: Kyara z Kostelce u Jihlavy

Chov: Peniška Marek , Maj: Horká Eva                                                                                                      výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

55 BUBBLE MY STAR ROYAL STANDARD CLP/LR/29179 04.05.2014

O: Jim Beam Royal Standard M: Original Star Royal Standard

Chov: Mgr.Fialová Martina, Maj: Elblová Tereza                                                                                         výborný 2                                                             

 

FENY / FEMALE trída veteránu / veteran class

56 OLIVIANA OMOLLY KELECSKÝ POKLAD CLP/LR/22114 02.02.2008

O: Best of Royal Standard Royal Standard M: Amálie Cortex Canellae Kelecský poklad

Chov: Sehnalíková Sona , Maj: Pokludová Marie                                                                                         výborný 1,VT

 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever / Nova Scotia Duck Tolling Retriever

 

PSI / MALE trída otevrená / open class

57 GASPAR SEXY REXY CMKU/NSR/467/ 06.01.2009

O: Taito Mickey Lauvstuas M: Alery Sexy Rexy

Chov: Durajová Anna, Maj: Nekardová Eliška                                                                                             výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

FENY / FEMALE mezitrída / intermediate class

58 ABBY FROM HANA FIELDS CLP/NSR/902 04.01.2015

O: Golden Comet Tollca's Kennel M: Della z Dejzyna Dvora

Chov: Janícková Vera, Maj: Pospíšilová Šárka                                                                                            velmi dobrý 1

 

FENY / FEMALE trída otevrená / open class

59 AMEIRAN THESOKOROS CLP/NSR/831 12.05.2014

O: Hop into my Heart Suncatcher´s M: Evelyn z Dejzyna dvora

Chov: Jarošová Ludmila, Maj: Krušberská Nikola                                                                                        velmi dobrý 1

 

Zlatý retriever / Golden Retriever:

 

PSI / MALE trída mladých / junior class

60 BRUNO EXPLOSIVE GOLD CLP/GR/17541/ 14.06.2015

O: Aristocrate Royal Faith M: Orsi Goldenpack Marty

Chov: Valíková Katerina, Maj: Golik Jan                                                                                                     velmi dobrý 3

 

61 DIIRECT HIT IZ DOLINY SOLNCA CLP/GR/17914 25.05.2015

O: Riera Byron Bay M: Alegra Moe Sokrovische

Chov: Yvanyukov Sergej, Maj: Kucerová Ivana                                                                                              výborný 1,VTM

 

62 HURRICANE ANGEL SHADOW ANGEL SHADOW CLP/GR/17586 12.06.2015

O: Áteus Flores Vitae Chlupaté štestí M: Diana z Boricských Meandru Angel Shadow

Chov: Zorvanová Kamila, Maj: Vítková Pavla                                                                                                 velmi dobrý 2

 

PSI / MALE mezitrída / intermediate class

63 BADDY JACKIE´S DREAM 17146 22.12.2014

O: Aupa Secret Spot To Little Violet´s M: Princess Jackie Chlupaté štestí

Chov: Pokorná Hana, Maj: Ptácková Katerina                                                                                                 velmi dobrý 1

 

64 JUST MY TRUST ASTRAL SKY CLP/GR/17288 07.03.2015

O: Power of One Haydengold M: Jessibelle Sekhmet Jessibelle

Chov: Ružicková Milena, Maj: Ružicková Milena                                                                                              dobrý

 

PSI / MALE trída otevrená / open class

65 CASH Z BESKYDSKÉHO KOPECKA 16105 01.06.2013

O: Asterix de Ria Vela Ria Vela M: Evidog Honey Evidog

Chov: Kahánková Lenka, Maj: Marešová Stanislava                                                                                         velmi dobrý 2

 

66 TOUCH THE ASTRAL SKY JAKO´S CLP/GR/16888 24.04.2014

O: Legolas Revolucion De Lar De Casanova M: Hope for the Future Jako´s

Chov: Koldal Jarle, Maj: Ružicková Milena                                                                                                       výborný 1,VT

 

PSI / MALE trída vítezu / winner class

67 LORD WIZARD NENUORAMOS LŠVK GR/1926/13 14.12.2012

O: TWISTER TU NENUORAMOS MILBU M: AS YOUR WERE MAJIK

Chov: Petraitiené Sonata, Maj: Kucerová Ivana                                                                                               výborný 1,VT,Oblastní vítěz

 

PSI / MALE trída veteránu / veteran class

68 ABSOLUTE KING ASTRAL SKY CLP/GR/12587 21.02.2008

O: Ashbury Absolute Lover M: Arctic Sky Brdské Zlato

Chov: Blaháková Milena, Maj: Ružicková Milena                                                                                               výborný 1,VTV,res.BIS veteran

 

FENY / FEMALE trída štenat / baby class

69 NIKITA PRAŽSKÝ KLENOT CLP/GR/17910 18.01.2016

O: Armani Dylan Excellent Bahati M: Dorotka Pražský klenot

Chov: Kavánková Nada, Maj: Nováková Romana                                                                                            velmi nadějný 1

 

FENY / FEMALE trída dorostu / puppy class

70 NEVERENDING STORY ASTRAL SKY CLP/GR/17882 29.11.2015

O: Ever so Clever Little Violet´s M: Born for You Astral Sky

Chov: Ružicková Milena, Maj: Ružicková Milena                                                                                              velmi nadějný 1,BIS PUPPY

 

FENY / FEMALE trída mladých / junior class

71 GULIETTE Z KARPENTNÉ GR/17723 09.08.2015

O: Nenuoramos Lord Wizard M: April Z Karpentné

Chov: Kucerová Ing. Ivana, Maj: Mazur Tomáš                                                                                               výborný 1,VTM

 

72 HANNAH Z KARPENTNÉ CLP/GR/17727 13.08.2015

O: Lord Wizard Nenuoramos M: Debie z Karpentné

Chov: Kucerová ing. Ivana , Maj: Kucerová Ivana                                                                                           výborný 2

 

73 QUANTUM OF GOLD BRDSKÉ ZLATO CLP/GR/17633 28.06.2015

O: Mister Copper Rayleas M: Caline-Bambou du Bois de la Rayere

Chov: Štorková Libuše, Maj: Kašparová Veronika                                                                                            výborný 3

 

FENY / FEMALE mezitrída / intermediate class

74 ELLIE Z KARPENTNÉ CLP/GR/17135 14.12.2014

O: Lord Wizard Nenuoramos M: April z Karpentné

Chov: Kucerová ing. Ivana , Maj: Kucerová Ivana                                                                                            výborný 1,VT

 

75 JUST MY CHOICE ASTRAL SKY CLP/GR/17294 07.03.2015

O: Haydengold Power of One M: Jessibelle Sekhmet

Chov: Ružicková Milena, Maj: Ružicková Milena                                                                                               výborný 2

 

FENY / FEMALE trída otevrená / open class

76 BACK TO THE PARADISE BENIGNITAS PKR.VIII-31373 01.06.2014

O: IRON MAN z Kostrowego Grodu M: MERCEDES Kolorowy Ogród

Chov: Rduch Ewelina, Maj: Głab Barbara                                                                                                         výborný 2

 

77 BEATRICE OD SVATÉ STUDNY CLP/GR/16886 05.07.2014

O: Extrabonus Danko M: Beatha Angel Shadow

Chov: Selingr Pavel, Maj: Selingr Pavel                                                                                                           výborný 4

 

78 CLAUDIE LOVE GOLDEN MARTHA CLP/GR/16054/2015 27.05.2013

O: Egoisted clu Bois de la Bayer M: Velvet Cary Supreme Star

Chov: Janáková Alena , Maj: Králová Dana                                                                                                      výborný

 

79 FANTASY DE BON VOYAGE CLP/GR/15228/2014 24.08.2011

O: Yes Sir Oligarchia M: Extra Prima Danako

Chov: Jarosz Agnieszka , Maj: Solichová Jitka                                                                                                 výborný 1,VT,Oblastní vítěz                                           

80 CHEILA PRAŽSKÝ KLENOT CLP/GR/16478/ 15.12.2013

O: Armani Dylan Excellent Bahati M: Clea Pražský klenot

Chov: Kavánková Nada, Maj: Cerná Miloslava                                                                                                  výborný 3

 

SOUTEŽE

Nejlepší pár psu Exotic Night , z Mokré Hory, Femme Fatale, z Mokré Hory, FCR Sona Axmanová   1.místo

Nejlepší pár psu Prince of Coco KP, World Winner Key KP, CBR Sona Sehnalíková                          2.místo

Nejlepší pár psu Whizzbangs Highway to Hell, Viva La Vida, Black Brianta, FCR Lenka Smutná       nenastoupil

 

Nejlepší chovatelská skupina Kelecský poklad, Sona Sehnalíková, CBR                          1.misto

Nejlepší chovatelská skupina z Karpetné Ivana Kučerová GR                                            2.místo